Meeting Point

Hier vindt u enkele bedrijven van mede Plus- en Premium leden met hun bedrijfslogo. Bedrijven die andere bedrijven zoeken of consumenten die bedrijven zoeken. U kunt hier ook staan. Neem dan contact met ons op via het contactformulier.

– Zoek op achternaam/lid

Wij geloven dat door in elkaar te investeren met kennis, tijd en geld er op den duur een gezonde groep kan ontstaan van bedrijven, die werkelijk een positieve impact kunnen hebben in onze gemeenschap. Naar mate deze groep groter wordt zal ook de impact op de gemeenschap toenemen. De positieve impact komt tot uitdrukking in de manier van zaken doen, de omgangsvormen, gezonde relaties, de geleverde kwaliteit en service.

Presenteer uw bedrijf hier!

Herkent u het volgende? U heeft een aantrekkelijk dienstenpakket, maar uw doelgroep weet niet dat u haar kunt helpen met het oplossen van haar probleem. U heeft te weinig bereik bij uw doelgroep, zodat uw doelgroep automatisch weer kiest voor de marktleiders in het segment waarbinnen u actief bent. Dat is jammer voor uw potentiële klant, maar natuurlijk ook voor u.

Wilt u uw bedrijf ook onder de aandacht brengen van onze leden en gebruik maken van een bedrijfspagina? Maak gebruik van dit platform! Ja!?, vul dan dit formulier in en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op!

Een Premium-lidmaatschap levert veel meer op:

1. Mailing uw advertentie KBC Nieuwsbrief (Minimaal 2 x p jr) naar 5.000 adressen

2. Mailing Evenementen (Minimaal 3 x p jr) naar 5.000 adressen

3. Exposure op Facebook, Linkedin en Twitter

4. Zichtbaar op de KBC website (Homepage) met uw logo en webadres 

Mail de benodigde gegevens naar secretariaat@kingdombusinesscommunity.nl

VACATURES (Opdrachten of Banen)

WERKGEVERS die vacatures hebben kijken op: http://kingdombusinesscommunity.nl/ik-zoek-personeel/

WERKZOEKENDEN zoeken een opdracht of baan op: http://kingdombusinesscommunity.nl/ik-zoek-werk/

Wilt u meer informatie, of een afspraak, dan kunt u mailen naar ondernemersdesk@kingdombusinesscommunity.nl

Kennisbank

KBC Fiscale tips (pdf)

NOTULEN, ACTIE- EN BESLUITENLIJST LEIDERS ETENTJES / MEETINGS:

Deze kunt u opvragen via: secretariaat@kingdombusinesscommunity.nl

 

KBC ONDERNEMINGSPLAN:

Ondernemingsplan KBC- versie 2.0 29-01-2014

 

KBC JAARREKENINGEN KBC:

Jaarrekening KBC 2015

Jaarrekening KBC 2014

Jaarrekening KBC 2013

Mocht je een vraag of suggestie hebben, gelieve deze te  mailen naar secretariaat@kingdombusinesscommunity.nl

Telefoonlijst KBC Leiders

Voornaam Achternaam E-mail Mobiel Skypenaam KBC-Rol
Henk Redmond henk@redmondcm.nl, 06-52355060 henkredmond14001 KBC-Bestuur
Rudy Oosterling info@oosie-consultancy.com, 06-48081786 nee KBC-Bestuur
Walther Haaswijk walther.haaswijk@bfr.nl, 06-54251077 walther.haaswijk KBC-Bestuur, KBC-FO, KBC-BO
Helga Neslo h.neslo@live.nl 06-20971980 live:h.neslo KBC-Bestuur, KBC-OD-Manager
Lilian Crawford lilian@bloomprojects.nl, 06-21477724 lilian.crawford1 KBC-BO
Cees Koot ceesvankoot@gmail.com, 06-12319979 cees1603 KBC-BO
Johan de Haas johan@kwadraat.nl, 06-29043129 johan.de.haas KBC-BO
Claartje Nienhuis info@excellentadvies.nl, 06-43877597 cm.nienhuis KBC-BO
Liz Pelupessy klimconsultancy@gmail.com, 06-29806098 lizpelupessy KBC-BO
Fanuël Kartopawiro hello@fruityberry.nl, 06-27346428 fkarto KBC-BO
Kim Dankoor kim.dankoor@gmail.com 06-14453680 kim_bykim KBC-BO
Dick Swart dswart@dhsb.nl, 06-14026625 dick.swart.dhsb KBC-BO-FO
Helga Abrams-Vismale helgavismale@hotmail.com, 06-52053985 niet KBC-ED-Facilities
John Olsen john@olsen.nl, 06-24717734 john.olsen KBC-ED-Facilities
Monique Dekker m.dekker1970@gmail.com 06-10420555 KBC-ED-Facilities
Linda Grames linda_grames@hotmail.com 06-46254195 KBC-ED-Facilities
Carol Castillion carola4u@msn.com, 06-28246683 KBC-ED-Host
Gloria Ntow nikkitow@live.nl 06-84713319 KBC-ED-Host
Lanisha Eersteling lanisha234@hotmail.com 06-22601597 KBC-ED-Host
Sheraisa Winter sheraisa_w@live.nl 06-20363828 KBC-ED-Host
Jacqueline Grotestam j.h.grotestam@hotmail.nl, 06-33726903 jacquelinegrotestam KBC-ED-Manager
Aires Vreden ajvreden@gmail.com 06-39054866 KBC-ED-Manager
Randall Maarman randallmaarman@gmail.com, 06-19910438 randallmaarman KBC-ED-Sales
Johanna O’Bryan-Belfor jgbelfor@yahoo.com, 06-14530174 jobryanbelfor KBC-ED-Sales
Virgill Ford renverteldat@live.nl, 06-52015402 vibbawifi KBC-ED-Sales
Simone Dongor simone@dongor.net, 06-33662862 simone.dongor KBC-ED-Sales
Mireille Elsau mireilleelsau@gmail.com 06-57866851 KBC-ED-Sales
Leon Meerwijk lmeerwijk@gmail.com 06-26281125 KBC-ED-Sales
Copyright © 2013 Kingdom Business Community
Website doorMediaHouzz